Výuková videa

(Filtrováno dle kategorie: Videa SEA-l - ekonomie a právo) - Odebrat filtr

SEA-l Ekonomie a právo - Výpočet mezd zaměstnanců

Po vstupu České republiky do Schengenského hospodářského prostoru, zpřísňování legislativních podmínek, zdůslednění jejich kontroly a narovnání hospodářské soutěže drobných podnikatelů se mnoho osob začalo opět rozhodovat o tom, zda se nechají zaměstnat, či nikoli. Proto zde uvádíme video o výpočtu mezd, které může sloužit jak pro zaměstnavatele, tak pro zaměstnance.
Více

SEA-l Ekonomie a právo - Jak vyplnit nájemní smlouvu

Bydlení je jednou z nejzákladnějších podmínek kvalitního života. Nájemní smlouva tyto kvality může do určité míry efektivně chránit. Jak by měla taková smlouva vypadat?
Více

SEA-l Ekonomie a právo - Jak vystavit fakturu

Ve standartním účetnictví ve Vietnamu i v České republice jsou vydávány úplné účetní doklady, kde jsou uvedeny potřebné údaje pro zaúčtování plateb. Jak má správná faktura vypadat?
Více

SEA-l Ekonomie a právo - Výpočet daně z příjmu OSVČ

Na prokazování příjmů závisí také získání povolení k pobytu v České republice. Jak se daň z příjmu podnikatelů správně vypočítá? To je uvedeno v následujícím videu.
Více

SEA-l Ekonomie a právo - Internet banking

Abychom zaplatili potřebné operace, uschovali peníze, nemusíme je s sebou stále nosit, nemusíme ani do banky ani na poštu, vše je možné ovládat z domova.
Více

SEA-l Ekonomie a právo - Jak založit bankovní účet

Jak založit bankovní účet?
Více

SEA-l Ekonomie a právo - Rozvod dle České republiky

Rozvod dle České republiky
Více